Ansatte i Unil+

Her er en oversikt over de ansatte i Unil+

SALG UNIL+

Cato

Cato Johannessen Korsgården
Daglig leder
cato.johannessen.korsgarden@unil.no
Telefon: 404 08 526

vebjorn

Vebjørn Rusten
Salgssjef/ KAM
vebjorn.rusten@unil.no
Telefon: 480 90 790

tomas

Tomas E. Karlsen
Kjedesalgssjef/ KAM
tomas.karlsen@unil.no
Telefon: 909 41 459

Julian Selven
KAM - restaurant
julian.selven@unil.no
Telefon: 928 38 165

Bjorn Chr

Bjørn Christian Østrem
Kategorisjef EMV storhusholdning fersk og frys
bjorn.christian.ostrem@unil.no
Telefon: 924 82 050

Anette

Anette Riise-Hansen
Kategorisjef EMV storhusholdning tørrvare og nonfood
anette.riise-hanssen@unil.no
Telefon: 990 20 275

Eirin

Eirin Van Der Zande Studsrud
Salg og markedskoordinator
eirin.studsrud@unil.no
Telefon: 934 45 166

  

Tina Terese Myhre
Marketingkoordinator storhusholdning
tina.myhre@unil.no
Telefon: 952 44 568

  

KJEDESPESIFIKKE VARER 

Andreas Svendsen
Produktsjef kjedespesifikke varer
andreas.svendsen@unil.no
Telefon: 911 49 430

Henrik

Henrik Farstad
Produktkoordinator
henrik.farstad@unil.no
Telefon: 997 66 848

Fatimah

Fatimah Ahmed
Produktkoordinator
fatimah.ahmed@unil.no
Telefon:988 78 669

 

IMPORT OG TRADING

OveMalvin

Ove Malvin Knutsen
Salg og innkjøpsleder
ove.malvin.knutsen@unil.no
Telefon: 915 54 115

Eivind

Eivind Thomas Wang
Importsjef
eivind.wang@unil.no
Telefon: 416 96 999